madorigila: (Default)
2017-01-18 11:05 am

כמובן שאמרתי כן

אז הגיע הרגע, אומנם דיברנו על זה לפני ושנינו ידענו שהולכים לאותו כיוון, אבל עדיין זה היה מאוד מרגש - אסף הציע לי נישואים

הוא הזמין לנו סוף שבוע מפנק בהפתעה, ארז בשבילי מזוודה, הגענו למקום קסום, אכלנו ארוחת ערב מהסרטים

ואף הוא הוציא את הטבעת וביקש לבלות איתי את שארית חיינו

לא היתה כריעת ברך אומנם כמו בסרטים, כי זה לא אסף וזה גם לא אני אבל בהחלט זה רגע שאזכור כל חיי

כמובן שאמרתי לו - כן

כבר כמה ימים החיוך לא יורד לי מהפנים ויודעת שתיכף תחליט אותו ההיסטריה של תכנון האירוע

נתחתן בקיץ הקרוב זה כבר הוחלט אבל לגבי השאר???

אין לי עדיין מושג
madorigila: (Default)
2016-08-23 03:47 pm

כמו אתמול

מרגישה צעירה כמו בת 16, אך מבינה שאני כבר לא! יש סביבי כלכך הרבה אנשים שמרגישים צעירים במיוחד, יכול להיות שזה משפיע?
מעלה פה הרהורים ומחשבות בין ילדותיות לאחריות, מקצועית אני אלופה בזה אך בחיי האישים...אבויי כמה צריכה להשתפר!
madorigila: (Default)
2016-08-09 04:00 pm

בבית החלומות שלי

אני אשמח מאוד לכיסוי דק עץ כזה של ג'קוזי


 

 

madorigila: (Default)
2016-08-09 03:26 pm

מתכננת הלאה

אמא שלי חלתה בשנה האחרונה ואנו עוברים איתה גיהנום אל מול מוסדות ממשלתיים בתקווה למצוא מימון לטיפולים שלה, פתאום התחלתי לחשוב על עצמי אני אומנם צעירה אך יכול בקלות לקרות לי משהו מאיפה שהוא ובן רגע לשנות את חיי, אם אז אצטרך גם כן לרדוף אחר בירוקטיה מה יעלה בגורלי אני.

בדקתי עם חברות ומכרים מה מצבם ומה הפתרונות שלהם למצב, והם הציעו לי לבדוק אופציה של ביטוח בריאות פרטי בחברת הביטוח כלל. ואכן עשיתי קצת בירורים, אומנם לא זול אך בטוחה שארכוש לי כזה, אך שוקלת זאת בחיוב. מתבשלת להחלטה שאני כבר גדולה.

madorigila: (Default)
2016-04-23 02:48 pm

שלוש שנים מאחורנו

 אני ואסף כבר 3 שנים גרים יחד בדירה משותפת אחרי תקופה של חברות. בהתחלה היו לא מעט חששות של מה יהיה, ואם לא ילך, ושאני טיפוס שאוהב את הפרטיות שלו ולא רגיל להתפשר וברור שזה מה שיידרש..
אז לאט לאט עשינו את הצעד, בחרנו דירה שתהיה סוג של קן אוהבים בתחילת הדרך וכל אחד תרם את חלקו ואת הציוד שהביא ויחד השלמנו את החסר. הדירה כיום משקפת את שני העולמות ואת שני הסגנונות ולכל אחד את הפינה משלו .
היו גם קווים אדומים של מה לא ייקרה ומה ייקרה רק אחרי הצבעה מסודרת ושאנחנו לא הופכים את הבית לנשי או גברי מידי אלא מתאים לשני המינים ועם מינימום עיצוב מצועצע ומקסימום נוחות במגרש הביתי.
ויש נוחות. חייבים להודות ומרגיש כאילו כבר לא זוכרים מה היה קודם ואיך נראה החדר הקודם. והתחושה היא של ביחד וזוגיות רשמית לכל דבר גם בלי חתימה דתית.
זו הייתה סוג של בחינה ונראה שעברנו אותה בהצלחה. במקרה הזה הבחינה לא מסתיימת אף פעם וכל יום אתגרים חדשים. מניחה ובטוחה שגם בחיי נישואים הבחינה היא יומיומית ושכולנו מסכימים על החשיבות של התפשרות וללכת לקראת השני בדברים שהם לא בגדר החובה מבחינתנו כי זו מהות היחסים הזוגיים לעומת מצב בו הפרטנר שלך הוא אתה.
וזה המצב שאני בו ומקווה להמשיך להיות. קו זוגי שיהפוך למשפחתי.
 
madorigila: (Default)
2016-04-17 11:24 am
Entry tags:

חופש קטן, גדול

תכף חול המועד ואצלנו בעבודה יוצאים למרוכזת. אין כמו חופשה יזומה על ידי המעסיק כי חופשה של יותר משבוע רצוף מבורכת לכל הדעות. ואם חופש אז ברור שנצא לחופשה וזאת למרות שברור שלא רק אנחנו נופשים ולא רק אנחנו מטיילים אבל לא נשב בבית כי גם אחרים לא.
אז השנה היינו ספונטניים ולא רצינו להתחייב מראש וכעת אני מבררת לגבי דילים לאילת דקה 90 כשמצאתי כאן http://www.fattal.co.il/eilat-last-minute
.כמה רעיונות למלונות שלא היינו ורק ראינו מבחוץ. אז נכון שהמחירים פחות ידידותיים כי זה חג ולא יום רגיל אבל החלטתי שהשנה אעשה הפסקה לטובת חופש אמיתי.
יש כאלה שאומרים שחופש אמיתי זה רק בחו"ל כי בארץ אתה עדיין נגיש לטלפונים אבל מבחינתי זו בחירה שלי מתי וכמה להתנתק.
חוץ מזה שהבטחתי בעבודה לחזור עם גוון אחר ועם קישוט למשרד מהמצפה כך שמהם לא אשמע מילה:)
לפחות הפעם...
madorigila: (Default)
2016-04-17 11:12 am
Entry tags:

אין סוף ואין גבול

בתור מישהי שנחשפת ברמה היומית בעבודה לבתים של עשירים, אני יכולה להעיד מניסיון אישי עד כמה אפשר להתפרע כשמדובר בעיצוב הבית. הרי היום לא חסר אנשי מקצוע מתחום האדריכלות, העיצוב ואפילו סטיילינג אישי לבית ולכל אלה יש טעם טוב בכל הקשור לעיצוב הבית והאבזור שלו, כשמדובר בבתי יוקרה...
אני מתחברת לגמרי עם המשפט שצריך להרגיש בבית במגרש הביתי אבל השאלה עד כמה אנחנו משקיעים בזה כשהשמיים הם לגמרי הגבול. מבחינתי בית צנוע אך מבודר וכולל את מה שצריך ומרגישים בו נוח- ישרת את המטרה אך כלל ראיתי עיצובים שכוללים מערכות ישיבה של 7 מושבים, 3 שולחנות קפה, פינת אוכל לעשרה אנשים וכו'. האם באמת צריכים את כל אלה?
אז זה טוב לשטוף את העיניים ומאוד נעים להסתכל ולדמיין שזה הבית שלי אבל אני לגמרי מרוצה ממה שיש
Home Sweet Home
madorigila: (Default)
2016-01-03 11:05 am

אין לדעת מה יהיה

 זה מפחיד לחשוב שהיה פיגוע ביום שישי ועדיין המחבל לא נתפס. הוא ממש מסתובב ברגעים אלו ברחובות, אולי חמוש, מחפש את הקורבן הבא הקל שלו. כמה אכזריות וכמה עוגמת נפש למשפחות האומללות האלה. עוד שתי משפחות שהצטרפו בבת אחת למעגל השכול והאבל, הצער והכאב. כבר הרבה זמן שלא היה לנו כזה אירוע מתגלגל במשך כמה ימים רצופים. בדרך כלל מה שקורה זה שהמחבל נתפס באותו רגע או מיד אחרי הארוע. הרבה פעמים הנוכחים בארוע מנטרלים את המחבל באותו רגע באמצעות נשק או אפילו  משתלטים עליו איכשהו. זה ביטוי שנחשפנו אליו רק באירועים האחרונים - ניטרול - עוד מונח שנכנס לג'רגון שלנו בלי ששמנו לב. עוד מילה במילון למונחי הטרור שהוא מנת חלקנו מאז קום המדינה למעשה. ולא נראה שיש סוף לזה.
madorigila: (Default)
2015-09-24 12:35 pm

משתפת בעוד מקומות

אני אוהבת לכתוב ולשתף, מוצאת כל מיני פלטפורמות
אוהבת גם את זאת
http://www.plurk.com/gilamadori
madorigila: (Default)
2015-08-30 07:47 pm

הדבר הכי מדובר בעבודה שלי

לא מזג האוויר, גם לא המצב הכלכלי, לא הבעיות עם הילדים ולא שום דבר שתנחשו!
מה שיחת היום הכי לוהטת בעבודה שלי אתם שואלים? החתונה של בר רפאלי ועדי עזרא
כן כן, ככה רדוד! אלוהים אני כל כך לא מתחברת לשטויות האלה ולכל הרכילויות על הסלבים המקומיים או אלה שבחו"ל. למה זה צריך לעניין אותי מה היא אוכלת ואיזו שימלה היא תלבש לחתונה? היא מתעניינת בשמלה שלבשתי היום??
אנשים רדודים קצת הייתי אומרת..
madorigila: (Default)
2015-08-13 05:40 pm

איזו אישה מדהימה!

חלי ממן אישה מדהימה בעיניי, הייתה ילדה שמנה עד החתונה, ניסתה לרזות ואז פרצה דרך כשהבינה שיש לה מניע רגשי ולא יכלה לשלוט בו. אחר כך הקימה אימפריה בזכות החלום שלה להעניק לנשים אחרות. הובילה קדימה כל כך הרבה נשים שזה נפלא!
madorigila: (Default)
2015-08-13 01:44 pm

אין קשר לגיל

נכון, אני צעירה, רק בת 28. אבל אין קשר לגיל, בחיי! מאז ומעולם חשבתי על העתיד, תיכננתי אותו והתכוננתי אליו. גם העתיד העסקי והמקצועי וגם העתיד האישי.
בעניינים כספיים אני תמיד הייתי מאוזנת ושקולה ובכל מה שנוגע ללחסוך ולהשאיר כסף בצד לעת צרה אני אלופה. בגלל זה זה לא מוזר בכלל שחשבתי על קרן פנסיה של כלל ביטוח כחלק מהתהליך התמידי הזה של לחשוב קדימה ולתכנן הכל.
madorigila: (Default)
2015-01-29 06:06 pm

נקיון כפיים

תגידו, אין אף אחד חף מפשע במדינה הזו? אנשי עסקים, טייקוני, שרים, ראשי מועצות, נשיאים ועכשיו גם זאתי, מה יהיה? לא, באמת אני שואלת בשיא הרצינות, מה יהיה??? זה כבר מעבר למרתיח, צריך לעשות כאן ניקיון מהיסוד, כולם כל כך מושחתים, איך אנחנו נותנים להם בכלל לנהל לנו את המדינה???

אה סליחה שכחתי גם את כל הניצבים במשטרה, בושה וחרפה. ושרה עכשיו לוקחת את הכסף של הבקבוקים, כאילו חסר לה כסף לגברת הזו, שאוכלת גלידה במאות אלפי שקלים. פשוט מעצבן לגור כאן. מוציא כל חשק להיות שייך לעם הזה.

http://www.haaretz.co.il/news/politi/1.2552175

madorigila: (Default)
2015-01-28 02:54 pm

גברת שוסטר

מדי פעם בעבודה אני פוגשת אנשים באמת יוצאי דופן, בניגוד לההוא מהפוסט הקודם, יש לי גם סיפור מקסים לספר. הלקוחה האהובה עליי ביותר היא גברת שוסטר. אנה. אנה הגיעה אליי במקרה כשהתקשרה בכלל למישהו אחר וטעתה במספר. היא שאלה אותי במה אני עוסקת וסיפרתי לה שאני מוכרת דירות יוקרה.

מפה לשם היא הגיעה אליי לפגישה ומסתבר שיש לה סיפור מדהים. כשהיתה ילדה היא גרה בכפר קטן בזמן העלייה של הנאצים לשלטון והיתה משפחה של שכנים שהחביאו אותה ואת משפחתה. כשחיפשו בית בית מצאו את כולם ולקחו אותם לגאזים, ואנה הקטנה הסתתרה בתוך ארגז מצעים וניצלה. כעת, היא בקשר עם הבת של המשפחה שהצילה אותה ואף אימצה אותה לאחר המלחמה, והיא רוצה לקנות לילדים שלה נכס. אנה הצליחה לעשות כסף רב מספר שכתבה.

היא אישה מדהימה אנה, היא כבר לא כל כך רואה טוב, וגם לא מבינה באינטרנט. ישבתי איתה כמה שעות כדי לעזור לה, למשל יש כאן מידע על כל החבילות שיכולה להסדיר, וישבתי איתה ממש אפשרות אפשרות עד שעשתה את הבחירה שלה. לא בכל יום מזדמן לי להיחשף לאישה כל כך נהדרת. הבאתי לה את המספר שלי ואמרתי לה שכל דבר שתצטרך שתדבר איתי, אני באמת מתכוונת לזה. נראה לי שאבוא לבקר אותה כשתהיה פנויה.
madorigila: (Default)
2015-01-28 02:50 pm

דילמה מקצועית ואישית

אתמול צרח עליי לקוח. ממש צרח עליי, והאמת שממש בקושי הצלחתי להתאפק ולא לצעוק עליו בחזרה, מה גם שהוא ממש טעה והאשים אותי במשהו שלא עשיתי.
תמיד יש את הדילמה הזו, עד כמה הלקוח צודק ומתי צריך לשים לו גבולות..

הבוס שלי אמר לי שעשיתי טוב שלא צעקתי חזרה, שזה לקוח חשוב מאוד וחבל לפספס אותו, אבל הוא גם אמר לי שאם זה יקרה שוב שאגיד לו מיד והוא כבר יתעמת מולו. כיף לדעת שהבוס שלי עומד מאחורי, כשמתעסקים עם לקוחות כאלו, שחושבים שהם יכולים לקנות את כולם ושכולם חייבים להם זה לא תמיד פשוט להישאר פוליטיקלי קורקט.
madorigila: (Default)
2014-12-24 11:51 am

יוקר המחייה

תקשיבו, זה ממש מוזר מה שקורה לי, מצד אחד אני וכל בני ישראל נמצאים בקשיים כלכליים מטורפים, בקושי מסיימים את החודש, ורובנו יוצאים במינוס כבר מהשליש האחרון של החודש, ומנגד, אני שומעת שהוסיפו עוד 40 מליון שקל תקציב לבית הנשיא, שביבי קונה גלידות במאות אלפי שקלים, ואני רואה את כל הלקוחות שלי, שכבר אין להם מה לעשות עם הכסף שלהם אז הם מגיעים אליי לרכוש דורות יוקרה רהבתניות.

אין פרופורציות בכלל, אה? תחשבו, מפרסמים שכל ילד שלישי בישראל הוא עני, ואני מוקפת באנשים בזבזנים שיכלו לממן עיירות מצוקה שלמות. אירוני מאוד, גורם לי להרגיש שאני עובדת במשהו קצת מלוכלך כזה, מבינים למה אני מתכוונת? מצד שני הם הרוויחו את הכסף שלהם, ביושר או שלא, זה לא משנה זה שלהם וזו זכותם.